HİKAYEM

Minimalist projeler üzerinde çalışmayı seven bir serbest tasarımcıyım.

 İstanbul doğumluyum, sektöre girdiğim ilk şirket film çıkış eviydi, o dönemleri hatırlayanlar varsa bilirler. Daha sonrasında reklam ajansına geçerek sektörde ki serüvenime tam anlamıyla başladım. İşim ile ilgili olarak her zaman almakta olduğum eğitimin yanı sıra işin çıraklığında ve mutfağında devamlı bulundum. Haftasonları ve gece mesaisi olarak setlerde yada kampanya çalışmaları yapan üstadlarımın yanında onlarla beraber sabahladım, bu her ne kadar yorucu olsada yapmış olduğum işin püf noktalarını öğrenmeme yardımcı oldu. 

İş hayatımdaki yolculuğumda, bir çok kreatif direktör, fotoğrafçı ve yönetmene yardımcılık yaptım. Bu benim için çalışmış olduğum ajanslarda ve bireysel yaptığım işlerimde ve girdiğim yarışmalarda başarılı olmamı sağladı. Sektörde Yaşar Saraçoğlu, Cemil Ağacıkoğlu, Timur Savcı, Osman Sınav, Mithat Başoğlu, Sedat Ayrancı gibi isimlerle çalışmam, vermiş olduğum kararlara büyük etken oldu. 

Sektörel iş hayatım boyunca ulusal ve uluslararası firmalar için kurumsal kimlik, marka fikirleri, iletişim stratejisi, organizasyon ve film prodüksiyon işlerinde yapım ve yönetim görevlerinde bulundum. Kendi hikayemi oluşturduğumda ise 25 yılı aşkın bilgi ve birikimimle hayellerini gerçekleştirmek isteyen veya markası konusunda bir ele ihtiyaç duyulan fikir ve projelerin tasarımcılığını ve danışmanlığını yapıyorum.

Bir marka nasıl doğup büyür, gelişip farkedilir, sevilir ve vazgeçilmez olur; gelin birlikte deneyimleyelim.

© Göksel Ateş 2021